15 Mayıs 2020 Cuma

 

Kova burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 04:25 te boşluktan çıkarak Balık burcuna geçiyor. Sezgilerimizle ilerleyeceğimiz bugün idealist bir ruh halinde olabilir, Güneş-Pluto üçgeninin etkisiyle de kendimizi güçlü hissederek kararlı adımlar atabiliriz.

 

Tamamlanması gereken işler, mevki sahibi kişilerle görüşmeler ve başvurular için bugün uygun bir gün. Ayrıca sıkıştığımız noktalarda çevremizden özellikle de güçlü konumdaki insanlardan destek alabiliriz. Her ne kadar retro gezegenlerin ağırlığıyla maddi konularda ilerlemekte zorlansak da Güneş-Pluto üçgeni, toprak enerjisini güçlendireceğinden, maddi kazanç elde etme, alacaklarımızı tahsil etme, emlak ve toprakla ilgili alım satım fırsatlarıyla karşılaşma imkanı sunabilir. Bunun yanında bize güç kazandıracak bir bilgiden ya da bir fırsattan haberdar olmamız da mümkün.

 

Ay-Mars karesiyle başlayacağımız günün sabah saatlerinde biraz dikkatli olmamız gerekiyor. Enerjimizi dengelemekte zorlanabilir, ani ve abartılı duygusal tepkiler gösterebiliriz. Bu saatlerde tartışmalara ve kazalara açık olacağız.

 

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs altmışlığı ve hemen ardından da Ay-Merkür karesi kesinleşecek. İlginç, yaratıcı, özgür tavırlar sergileyebiliriz ancak her aklımıza geleni söylemek yanlış anlaşılmamıza neden olabilir.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE