top of page
1401.jpg

14 Haziran 2024 – Cuma

Ay saat 21.13 e kadar Başak burcunda, sonrasında ise Terazi burcunda ilerleyecek. Diğer taraftan Merkür Güneşle kavuşacak ve Chiron bu kavuşuma destek olacak. Bugün hatta bu hafta sonu iletişimin hayli yoğun, yolculuklar nedeniyle de yolların fazlasıyla kalabalık olacağını söyleyebiliriz. Tam da bayram zamanı belirgin bir işaret. Chironun desteği şifalanma anlamına geliyor. Beklediğimiz haberler gelebilir, bize iyi gelecek haberler de alabiliriz, görüşemediğimiz akraba ve tanıdıklarla görüşebilir, kırgınlıkları aşarak ilişkileri toparlayabiliriz. Sosyal hayatla beraber ticaret de canlanabilir.

Bugünün özelinde Ay, Başak burcunda ilerlerken Uranüsten destek alacak ancak Merkür, Güneş, Venüs ve Neptünle sert açılar oluşturacak. Bu da gündüz saatlerinde telaşlı ve gergin bir ruh halinde olacağımız, ilişkileri yönetmekte zorlanacağımız, aslında güzel fırsatlarla karşılaşabileceğimiz ancak bir taraftan koşuştururken bir taraftan da kendi çevremizle uğraşmaktan, didişmekten fırsatları fark edemeyeceğimiz anlamına geliyor. Eleştirini dozunu kaçırmamaya, ayrıca detaylara fazla takılıp ana konudan uzaklaşmamaya dikkat etmeliyiz.

Ay, Terazi burcunda ilerleyeceği gece saatlerinde Plütondan destek alacak. Daha tutarlı ve kararlı davranacağımız bu saatlerde ilişkilerimiz de daha uyumlu ve keyifli ilerleyebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page