top of page
7 eyl.jpg

14 Eylül 2022 – Çarşamba

Ay Boğa burcunda ilerliyor. Boğa burcunun yöneticisi olan Venüs de şu sıralar başka bir toprak burcu olan Başak burcunda ilerliyor. Bugün Ay ve Venüs uyum içinde olacak.

Dolayısıyla ruh hali olarak olumlu duyguların, huzur ve güvenin ön planda olacağı bir günde olduğumuzu söyleyebiliriz. Somut adımlar atabilir, yapıcı bir yaklaşım sergileyebilir, verimli iş birlikleri kurabilir ve maddi kazanç elde edebiliriz. Ayrıca güzele, güzelliğe, konfora, lezzetli yiyeceklere ilginin artması bu alandaki alışverişlere de yansıyabilir. Alıcı olarak zevkli seçimler yapabilir, satıcı olaraksa para kazanabiliriz.

Gece saatlerinde Ay, Uranüsle kavuşacak. Bu kavuşum toplumsal olaylardan tutun da doğa olaylarına kadar her alanda beklenmedik, şaşırtıcı hatta tuhaf durumun oluşabileceğine işaret ediyor. Kavuşum illa ki kötü bir şey olacağı anlamına gelmiyor, sadece toplumsal alanda etki yaratabilecek ilginç gelişmelere ve alışık olmadığımız, rutin dışı durumlara açık bir zaman diliminde olduğumuzu gösteriyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page