top of page
141.jpg

14 Aralık 2022 – Çarşamba

Güne başladığımızda Aslan burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 11:46 da boşluktan çıkarak Başak burcuna geçiyor. Sabah saatlerinde şartların belirsizliği ve kararsızlık nedeniyle duygusal karmaşa yaşasak da öğlen saatlerinden itibaren toparlanacağız.

Ancak Güneş-Neptün karesi bugün kesinleşeceğinden karmaşa hali gün geneline yayılacak diyebiliriz. Bugün enerjimiz istikrarlı olmayacaktır. Bir an çok enerjik bir an çok bitkin hissedebilir, başladığımız işi bitiremeyebiliriz.

Kendimize, gücümüze, bilgimize güven sorunları yaşamamız, kolay etki altında kalmamız, irade zayıflığı yaşamamız, hatta hayal gücümüz ya da iyi niyetimiz yüzünden kandırılmamız, kurban durumuna düşmemiz mümkün. Sonrasında boşluğuma, saflığıma denk geldi, ben bunu nasıl yaptım diyeceğimiz hatalar yapabiliriz. Ayrıca su, sis, gaz, kimyasallar, ilaçlar ve ateş kaynaklı sorunlara da açık olacağız.

Ayın Venüsle uyumlu olacağı akşam saatlerinde ise ilişkilerden yana şansımız açılacak. Sevdiklerimizin desteğiyle güven duygumuz tazelenebilir. Keyifli bir akşam geçirebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page