top of page
130.jpg

13 Nisan 2023 – Perşembe

Ay saat 23.43 e kadar Oğlak burcunda, bu saat sonrasında ise Kova burcunda ilerleyecek. Görev ve sorumluluk odaklı olacağımız ve karşılaştığımız her duruma ciddiyetle yaklaşacağımız bir gündeyiz.

Ancak Ay, gündüz saatlerinde, kavuşum halindeki Güneş ve Jüpiterle sert açılar oluşturacak. Bu da abartacağımız ve esnemekte, anlayışlı davranmakta, uyum sağlamakta, uzlaşmakta zorlanacağımız anlamına geliyor. Fazla baskın, sert, inatçı tavırlar ve abartılı tepkiler ilişkileri bir hayli zorlayabilir. Özellikle de iş yerinde ast üst ilişkileri ve aile ilişkilerinde gerginlikler yaşanması mümkün. Her şeyi ben bilirim, en doğru benim düşüncesiyle yanlış kararlar alabilir, tutamayacağımız sözler verebilir, riskli işlere girişebiliriz.

Ayın Neptünten destek alacağı öğlen sonrasında sakinleşecek ve uyumlu, anlayışlı bir ruh haline bürüneceğiz. Ayın boşlukta kalacağı saat 17.15 -23.43 arasında ise sakin, huzurlu ancak aynı zamanda kararsız ve değişken olacağız.

Ay Kova burcuna geçtikten hemen sonra Pluto ile kavuşacak. Gece saatlerinde içimizde biriktirdiğimiz olumsuz duygular ve takıntılar gün yüzüne çıkabilir. Kendi kendimizi dolduruşa getirip birtakım kararlar alabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page