13 Ekim 2021 – Çarşamba

Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Ay-Güneş karesiyle başladığımız günün sabah saatlerinde kendimizi gergin hissedebilir, duygusal tansiyonumuzu yükseltecek durumlarla karşılaşabiliriz. Aile üyeleriyle ilişkilere ve iş yerinde ast üst ilişkilerine dikkat etmekte fayda var. Ardından devreye girecek Ay-Neptün altmışlığı karşılıklı anlayışla ilişkilerdeki gerginlikleri aşabileceğimizi ancak bunun için en azından bir tarafın alttan alması gerektiğini, yani çaba gösterilmesi gerektiğini gösteriyor.

Ay, Pluto ile kavuşum yaptıktan sonra saat 13:54 te boşluğa girecek ve Kova burcuna geçeceği saat 23:48 e kadar boşlukta ilerleyecek. Bu saatlerde iş, kariyer, mevki, saygınlık gibi konularda hırsın yüksek olacağını ancak başlanan işlerden, atılan adımlardan kesin, net bir sonuç alınamayacağını söyleyebiliriz.

Diğer taraftan Venüs-Satürn altmışlığı da gün boyunca etkili olacak. Bugün özel ilişkilerimizde güven duygusunu hissedeceğimiz güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Ayrıca otorite konumundaki insanlarla, onay mercileriyle, ileride bize kariyerle ilgili konularda, bilgisiyle, mevkisiyle yardımcı olabilecek kişilerle, eğitimcilerle iyi ilişkiler kurma ya da ilişkilerimizi geliştirme fırsatı yakalayabiliriz. Maddi konularda ise güvenli yatırım araçlarından, ya da daha önce yapmış olduğumuz yatırımlardan kazanç sağlayabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE