top of page
15 tem.jpg

12 Temmuz 2023 – Çarşamba

Ay Boğa burcunda ilerliyor. Huzurlu ve sakin bir gün geçirme arzusunda olacağımızdan tavırlarımız da buna göre şekillenebilir. Ay ve Güneşin gündüz saatlerinde uyumlu açı oluşturması bu isteğimizin genel olarak gerçekleşeceğini gösteriyor. Hem kendi içimizde hem de çevremizde huzuru sağlayabiliriz. Ayrıca ailemizden, eşimizden, mevki sahibi kişilerden, iş yerindeki yöneticimizden destek görebilir, başvurularımızdan olumlu sonuç alabiliriz.

Diğer taraftan Güneş ve Chiron arasında sert bir açı oluşuyor. Sağlık açısından önümüzdeki 3 gün zorlanmamız mümkün. Özellikle de sıcak ve tansiyon kaynaklı rahatsızlıklara, baş ağrılarına ve mide problemlerine açık olacağız. Bunun yanında ev, aile, vatan, milli manevi değerler konusundaki duyarlılığımız da artabilir, kolayca alınıp kırılabiliriz.

 

Chiron kaynaklı kırgınlıklar basit değil yara açan ve iz bırakan kırgınlıklardır. Kimseyi kırmak istemiyorsanız konuşmalarınızda dikkat etmenizi öneririm. Özellikle de bugün Ayın Uranüs ile kavuşup Venüsle sert açıya ilerleyeceği akşam saatleri bu açıdan biraz daha sıkıntılı görünüyor. Beklenmedik, sıra dışı durumlar karşısında tepki gösterirken densizlik yapma riski hayli yüksek.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page