top of page
1101.jpg

11 Nisan 2023 – Salı

Ay saat 20.34 e kadar Yay burcunda, sonrasında ise Oğlak burcunda ilerleyecek. Ayın Güneş ve Jüpiterle kurduğu uyumlu bağlantıların etkisiyle güne enerjik, özgüvenli ve umutlu bir şekilde başlayabiliriz. Gündüz saatlerinde keyfimizin yerinde ve şansımızın açık olacağını, işlerimizin de rast gideceğini söyleyebiliriz.

Ancak Ay, öğlen saatlerinde Neptünle sert bir açı oluşturacak, hemen ardından saat 13.48 de boşluğa girecek ve Oğlak burcuna geçinceye kadar da boşlukta ilerleyecek. Bu durum bizi öğlen saatlerinden itibaren akşam saatlerine kadar dalgın, dikkatsiz ve kararsız bir hale getirebilir. Dış şartlar belirsiz hale gelirken gelen haberlerin de tutarsız ve değişken olması bizi yeni bir adım atmak için beklemek zorunda bırakabilir. Halihazırda devam eden işlerimiz ise kolay ilerleyecektir.

Venüs 7 Mayısa kadar kalacağı İkizler burcuna geçiyor. Sosyal ilişkilerimizin, kardeşler, kuzenler, akrabalar, komşular, okul arkadaşları gibi yakın çevremizle ilişkilerimizin canlanacağı, iletişimin hızlanacağı ve daha keyifli akacağı, sosyal paylaşımlarımızın artacağı, bağlantı kurmanın, öğrenmenin, bilgi paylaşmanın, zaman zaman da dedikodu yapmanın bize keyif vereceği bir döneme giriyoruz. Özel ilişkilerde ise sevdiğimizle aramızda iyi bir iletişim olması daha önemli hale gelebilir.

 

Geçiş sonrası Venüs Pluto ile uyumlu bir açı oluşturacak. Bugün ve yarın aşk ve ilişkiler açısından sürprizlere açık görünüyor. Özel birileriyle tanışabilir ya da teklif alabiliriz. Romantik bir jestle birlikte mevcut ilişkimiz yeni bir sürece evrilebilir.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page