top of page

11 Kasım 2022 – Cuma

Ay İkizler burcunda ilerliyor. Erken saatlerde Ay, Satürnden destek alacak. Güne sakin bir şekilde başlayabilir, günlük planımıza göre yapılacak işlere odaklanabiliriz. Dikkat, ciddiyet ve çalışkanlığın ön planda olacağı sabah saatleri uğraşılması gereken durumlar, görev ve sorumluluklar açısından daha verimli diyebiliriz.

Ancak Ay Neptün karesinin etkili olmaya başlayacağı öğlen saatlerinden itibaren dikkatimiz dağılacak gibi görünüyor. Yanlış anlama, önyargılı davranma, yanıltılma, dolandırılma, ayrıca unutma ya da uyuklama gibi durumlara açık olacağız. Öğlen sonrasında Ay, Marsla kavuşacağından dikkat dağınıklığı, unutma, uyuklama gibi durumlar kaza, yangın ve yaralanmayla sonuçlanabilir. Ayrıca yanlış anlamalar sonucu kavgalar yaşanabilir. Dikkat çekici başka bir etki de zehirlenmelere açıklık.

 

Diğer taraftan Güneş Satürn karesi de bugün kesinleşiyor. Bu açı enerji düşüklüğü, motivasyon eksikliği, yorgunluk, isteksizlik, kendini hasta hissetmek gibi durumların yanında engellenme, erteleme, yasal süreçlerle veya ek sorumluluklarla karşılaşma, onay gerektiren işlerde bekleme durumunda kalma, ebeveynlerle, aile büyükleriyle ya da yönetici, öğretmen, yetkili, otorite konumundaki kişilerle anlaşamama ve yetki sınırlaması anlamına geliyor. Sizin için çok önemli iş ve yatırımları bugün başlatmamanızı öneririm. Süreç uzun sürebilir, sıklıkla ertelenebilir ve sizi çok yorabilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page