top of page
0112.jpg

11 Eylül 2023 – Pazartesi

Gün boyunca Aslan burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Marstan destek alacak, akşam saatlerinde ise Venüsle kavuşum halinde olacak.

Hayli enerjik, coşkulu, özgüvenli bir ruh halinde olacağımızı, her ne ile ilgileniyorsak, kişisel gündemimizden her ne varsa yüksek bir motivasyonla konunun üzerine gideceğimizi söyleyebiliriz. Attığımız adımlarda, giriştiğimiz işlerde hızla ilerleyebilir, istediğimiz sonuçları alabiliriz. Ayrıca öne çıkmamız, kendimizi, emeğimizi, yeteneklerimizi, bir işe veya bir mevkiye talip olduğumuzu göstermemiz gerekiyorsa harekete geçmek için de uygun bir gün.

Diğer taraftan ilişkilerde samimi, açık, cana yakın tavırlar bugün ağırlık kazanacak. Tanışmak, kaynaşmak, sosyal ilişkileri ve işle ilgili bağlantıları geliştirmek için de bugünü değerlendirebiliriz. Yapacağımız her iş ve alışverişte açık ve dürüst davranmanın faydasını görebiliriz. Aşk ve özel ilişkiler içinse akşam saatleri çok daha verimli görünüyor. Sevdiklerimizle birlikte güzel bir gece geçirebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page