top of page

11 Ekim 2023 – Çarşamba

Ay Başak burcunda ilerliyor. Bugün çalışkan bir modda olacağız. Yapılacak işler ve sağlıkla ilgili konular ön planda olabilir. Ancak bir taraftan da fazla titizlenebilir, çok eleştirebilir, zor beğenebilir ve memnuniyetsiz tavırlar sergileyebiliriz.

 

Venüs Satürn karşıtlığının etkisi devam ederken Güneş Chiron karşıtlığı da bugün kesinleşiyor. Bu da kırılmaya, alınmaya, güven sorunları yaşamaya, duygusal olarak kendimizi geri çekerek ilişkilerimizde mesafe koymaya yatkın olacağımız anlamına geliyor. Ama bu tek taraflı olamayacak tabi ki. Karşımızdaki insanı eleştirirken kırabileceğimizi de hesaba katmalıyız.

 

Gerçekten bizi incitecek, gururumuzu kıracak olaylar olmasa da kendimizi kırgın hissetmemiz, başkalarının yaşadıklarından kendimize pay çıkarmamız mümkün. Ayrıca fiziksel olarak da yaralanmaya, çabuk hastalanmaya, kırgın ve yorgun hissetmeye açık olacağız.  

Bugünün özelinde; Ayın Jüpiterle uyumlu olacağı akşamüzeri ve sonrasında kendimizi daha rahat, özgüvenli ve umutlu hissedebiliriz. İşlerimizin rast gideceği, maddi manevi şansımızın açık olacağı akşam saatleri hayli keyifli geçebilir.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page