10 Şubat 2022 – Perşembe

Ayın İkizler burcunda ilerlediği bugün iletişim, haberleşme, eğitim ve ulaşımla ilgili konular ön plana çıkarken iletişim trafiğimiz ve haber akışımız da yoğunlaşabilir.

Ay-Jüpiter karesinin abartılara yönlendiren etkisiyle başlayacağımız günün sabah saatlerinden öğlen sonrasına kadar sürecek zaman diliminde duyguların uç noktalara gitmesi, davranışların ise dengesiz bir hal alması mümkün. Çok konuşmak, kendini, duygularını, olayları abartmak, ortalığı velveleye vermek, çok fazla konuyla ilgilenip dağılmak ve bu yüzden de hiçbir işi tam bitirememek, ayrıca yeme içme, gezme, eğlenme ve harcamalarda sınırını bilmemek gibi abartılar kaynaklı sorunlar yaşanabilir.

Ay-Satürn üçgeninin etkili olacağı akşam saatlerinde konsantrasyonumuz artacak, daha sakin, sabırlı ve sorumlu davranmak kolaylaşacaktır. Aile büyükleriyle, bizden yaşça büyük kişilerle ya da yetkili konumda olan kişi ve kurumlarla iletişimimiz rahat ve uyumlu ilerleyebilir. Evrak düzenleme, form doldurma, yazışma, internet üzerinden başvurma gibi işlerimiz için de yine bu saatleri değerlendirebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE