top of page
111.jpg

10 Aralık 2022 – Cumartesi

Ayın Yengeç burcunda ilerlediği bugün duygusal, duyarlı ve evcimen bir modda olacağız. Sabah saatlerinde Ay ve Chironun sert açısı etkili olacağından güne hem duygusal hem de fiziksel olarak biraz zayıf bir durumda başlayabiliriz. Sabah ve öğlen saatlerinde alınmaya, kırılmaya, her şeye üzülmeye, ayrıca çabuk hastalanmaya, yediğimizden içtiğimizden etkilenmeye, mide ve baş ağrıları çekmeye açık olacağız.

Ayın Uranüsten destek alacağı öğlen sonrasında çok daha enerjik hissedebilir, her zamankinden farklı planlar yapabilir ya da sevdiklerimizden gelecek teklif ve jestlerle harekete geçebiliriz. İlgimizi çekecek haberler duymamız da mümkün. Yani günün ilk bölümü daha kendi içine kapanık bir ruh haliyle geçerken ikinci bölümü çok daha hareketli ve sosyal bir modda geçecek diyebiliriz.

Venüs bugün Oğlak burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte maddi ve yasal güvencelerin, garantilerin, sorumluluk duygusunun, sadakatin önem kazanacağı bir döneme giriyoruz. Bizi güvende hissettirmeyen kişiler, ilişkiler, durum, ortam ve koşullar uzaklaşmamıza neden olurken güven, mantık, ciddiyet ve maddiyat ağırlık kazanabilir. Bu durum ilişkilerden tutun da estetik, güzellik, dekorasyon ve alışveriş tarzımıza kadar beğenilerimizle bağlantılı her alana yansıyacaktır.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page