top of page
107.jpg

1 Temmuz 2024 – Pazartesi

Haftanın ilk gününde Ay Boğa burcunda ilerliyor ve gündüz saatlerinde Yengeç burcunda ilerleyen Güneşle uyumlu açı oluşturuyor. Bu da genel olarak huzur ve güven duygusuna öncelik vereceğimiz bir güne işaret ediyor.

Hem kendi içimizde dengeli hissedebilir hem de çevremizle uyumlu olmaya, sakin ve sabırlı davranmaya özen gösterebiliriz. Özel ve aile ilişkileri, iş yerinde ast üst ilişkileri, sosyal ilişkiler keyifli ve verimli ilerleyebilir. Bize kapı açabilecek kişiler ve mevki sahipleriyle görüşmeler, başvurular, resmi kurumlardaki işler, gayrimenkul, toprak ve tapuyla ilgili işlemler ayrıca bankalar ve parayla ilgili her türlü iş için gündüz saatlerini değerlendirebiliriz.

Akşam saatlerinin başlangıcında Ay, Marsla kavuşum halinde olacak. Tam da iş çıkış saatlerine denk gelen saatlerde sinirler biraz gerilebilir. Trafikte sorunlar ve ufak tefek kazalar yaşanabilir. Sessiz sakin görünen insanların öfke patlamalarına dikkat etmek gerek. Ayrıca patlama tipi olaylar açısından da riskli bir zaman dilimi olacak.

Ayın Venüs ve ardından Satürnle uyumlu açılar oluşturacağı akşam saatlerine ise keyif, huzur ve güven duygusu hakim olacak. Sevdiklerimizle, ailemizle, dostlarımızla birlikte güzel bir gece geçirebiliriz. İştahımız biraz açılsa da bir noktada Satürnün desteğiyle kendimizi frenlemeyi başarabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page