top of page
111.jpg

1 Haziran 2024 – Cumartesi

Ayın Koç burcunda ilerleyeceği bugün hayli enerjik, cesur ve girişken bir modda olacağız. Diğer taraftan Ay gündüz saatlerinde Jüpiter ve Plüton ile, gece saatlerinde ise Venüs ve Güneş ile uyumlu açılar oluşturacak.

Maddi manevi şansın açık olacağı, gerek iş ve mali konular gerekse ilişkiler açısından hayli verimli geçebilecek bir gündeyiz. Gündüz saatlerinde işlerimiz rast gidebilir, yapılacak iş ve alışverişleri rahatlıkla halledebilir, birtakım fırsatlardan haberdar olabilir ve kendimiz için en doğru adımları atabilir, en doğru planları yapabiliriz.

Akşam saatleri ise özellikle ilişkiler alanında çok daha iyi geçebilir. Özel ilişkiler, aile ilişkileri, sosyal ilişkiler, dostluklar hatta iş ilişkileri açısından da son derece destekleyici bir zaman dilimi olacak. Venüs hayattan aldığımız keyif duygusunu artırırken Güneş enerjimizi, özgüvenimizi ve yaşama sevincimizi güçlendirecek. İlk adımı atmakta, iletişim kurmakta, yeni bağlantılar oluşturmakta, mevcut ilişkilerimizde ise açık ve samimi davranmakta zorlanmayacağız. Düğün, nişan gibi aile organizasyonları, kutlamalar, sergi, konser gibi sanatsal etkinlikler ve sevdiklerimizle birlikte olacağımız, sosyalleşeceğimiz her türlü organizasyon için uygun bir gecedeyiz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page