top of page
11.jpeg

1 Ağustos 2022 – Pazartesi

Ayın Başak burcunda ilerlediği bugün Güneş-Jüpiter üçgeni kesinleşiyor. Dolayısıyla haftaya güçlü bir yaşam enerjisiyle titiz ve çalışkan bir modda başlıyoruz. Önümüzdeki 5 gün boyunca da enerjimizin yüksek ve şansımızın açık olacağını, işlerimizin rahat ilerleyeceğini, fırsatlarla karşılaşacağımızı, özellikle de kaçırdığımız birtakım şans ve fırsatların tekrar karşımıza çıkabileceğini ve kazanç elde edebileceğimizi söyleyebiliriz. Marsın Kuzey Ay Düğümü ile kavuşması ise işlerin ve olayların hızlanabileceğine işaret ediyor.

Diğer taraftan bugünün özelinde Ayın açıları da genel olarak destekleyici görünüyor. Ay sabah saatlerinde Venüs, Mars ve Uranüsle uyumlu bağlantılar kuruyor. Bu da işin yanında özel ve sosyal ilişkilerimizin de uyumlu ilerleyeceği anlamına geliyor.

 

Akşam saatlerinde ise Ay Neptünle karşıtlık oluşturacağından yanlış anlama, bir detaya takılıp ana konuyu gözümüzden kaçırma ve hata yapma gibi problemlere, ayrıca alerji kaynaklı sağlık sorunlarına açık olacağız. Hemen ardından gece saatlerinde devreye girecek Ay-Pluto üçgeni çabuk toparlanacağımızı ve kontrolü ele alacağımızı gösteriyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page